Versenyző képzés

Az egyesület 2015 végén alakult meg Gádorfalvi Áron 6-szoros olimpikon, sokszoros magyar bajnok vezetésével azzal a céllal, hogy lehetőséget biztosítsunk mindenki számára, hogy szeretett sportágunk művelését segítsük. Nagy hangsúlyt fektetünk a sportág népszerűsítésre és a versenysportra egyaránt.
Az egyesület a megalakulása óta a legeredményesebb egyesületek közé tartozik. Célunk, hogy minél szélesebb körben megismertessük a szörf sportágat, megnöveljük a hazai szörf versenyzők létszámát, és nemzetközi szinten is eredményes versenyzőket neveljünk.
Az egyesület legjobb szörföseit Gádorfalvi Áron készíti fel a szörf versenyzés kihívásaira. Várunk minden fiatal sportolót, aki szeretne megismerkedni a szörf versenyzéssel.
Írjatok nekünk, és hamarosan felkeresünk titeket!

info@windsportclub.hu

Központunk Siófokon található a Plage-On Panzióban (8600 Siófok, Sirály utca 8.).

Ne maradj le az újdonságainkról,

iratkozz fel hírlevelünkre, és kövess minket a közösségi médián is!

• O'Neill
  • Plage-on Hostel