Edzők

Gádorfalvi ÁronÁron

1977-ben születtem Budapesten.

2008-ban házasodtam, és azóta született három kislányom.

Életemet már fiatal koromban a sport szeretete jellemezte, mára már a hivatásommá vált.

2009-ben alapító tagja voltam a Magyra Szörf Akadémiának, majd 2015-ben megalapítottam a saját sport egyesületemet a Wind Sport Club-ot, ahol a jövő legjobb versenyzőit készítem fel a szörf versenyzésre.

Tanulmányaim:

• Kölcsey Ferenc Gimnáziumban érettségiztem. (1997)
  • Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Karán szereztem testnevelő tanári diplomát, majd utána a vitorlás szakedzői diplomát. (2006, 2010)
  • Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Karán szörf edzői képesítést szereztem. (2012)

Sportpályafutás:

• 4 éves koromban, kezdtem öttusázni, természetesen először csak úsztam, futottam, majd 7 éves koromban kezdtem a vívást.
  • 10 éves koromban ismerkedtem meg a tájfutással.
  • 14 évesen váltottam a szörfözésre, ami családi hagyomány nálunk. Jelenleg is versenyzem.
  • Pályafutásom során részt vettem 6 olimpián:
  • Világbajnokságon 1997-ben Dunkerque-ben bronzérmet és 2000-ben Rómában ezüstérmet szereztem.
  • Európa bajnokságon 2017-ben Balatonfüreden arany érmet szereztem, 2018-ban Rigában ezüstérmet és 2019-ben Nove Mlyny-ben szintén ezüstérmet szereztem.
  • 25-szörös magyar bajnok vagyok.

Ne maradj le az újdonságainkról,

iratkozz fel hírlevelünkre, és kövess minket a közösségi médián is!

• vissla
  • sisstrevolution